Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Klub Tektura szokuje i odwołuje koncert

Utworzony przez Sil, 13 kwietnia 2010 r. o 16:20 Powrót do artykułu
AAA napisał:
Zdajcie sobie sprawę, że nie wszyscy przeżywają narodową żałobę. Jest mi bliżej do zwykłego afgańczyka czy palestyńczyka niż do "elity" własnego kraju. Czy policzyliście ilu ich dziennie zginęło podczas tych konfliktów, policzyliście ile osób ginie z powodu głodu, chorób czy w wypadkach samochodowych ? Dlaczego życie ludzi świetnie życiowo ustawionych wraz z rodzinami ma dla mnie mieć większą wartość od życia innych ludzi ? Jeśli każde życie jest równe to urządzajcie żałobe codziennie a jesli tego nie robicie to przykro mi ja tez nie będę żałował akurat tej grupy osób. Aż chce się zacytować " Śmierć jednej osoby to tragedia, śmierć miliona to tylko statystyka"
A mi jest wyjątkowo przykro, ze twój poziom intelektualny jest taki niski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ejże kochani co wy robicie? niedobrze jest koncerty urzadzać w czasie załoby? ano niedobrze ale tak samo niedobrze jest wylewać w tym czasie na kogoś pomyje na forum nic dobrego nie wnosicie w czas załoby nie macie szacunku dla ofiar? coż was ponapadało? ... Tekturze zwrócono uwagę - jest nadzieja że coś to da i w czasie załoby to wystarczy ... szermowanie epitetami i jadem jest również naruszaniem żałoby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to oczywiste- ja sobie z tego zdaję sprawę i nawet to rozumiem, tylko nie rozumiem jak to możliwe zeby ci, którym "bliżej do zwykłego afgańczyka czy palestyńczyka niż do "elity" własnego kraju" nie mieli jednocześnie żadnych oporów, żeby chapać publicznę pieniądze przez tę elitę (bo wladze miasta to elita jakby nie patrzec) rozdzielane- tak jak to rpbia te pseudoanarchistyczne gnojki z "Tektury"? jakie to dziwne ,że pieniadze "anarchistom" nie śmierdzą...
AAA napisał:
Zdajcie sobie sprawę, że nie wszyscy przeżywają narodową żałobę. Jest mi bliżej do zwykłego afgańczyka czy palestyńczyka niż do "elity" własnego kraju. Czy policzyliście ilu ich dziennie zginęło podczas tych konfliktów, policzyliście ile osób ginie z powodu głodu, chorób czy w wypadkach samochodowych ? Dlaczego życie ludzi świetnie życiowo ustawionych wraz z rodzinami ma dla mnie mieć większą wartość od życia innych ludzi ? Jeśli każde życie jest równe to urządzajcie żałobe codziennie a jesli tego nie robicie to przykro mi ja tez nie będę żałował akurat tej grupy osób. Aż chce się zacytować " Śmierć jednej osoby to tragedia, śmierć miliona to tylko statystyka"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to oczywiste- ja sobie z tego zdaję sprawę i nawet to rozumiem, tylko nie rozumiem jak to możliwe zeby ci, którym "bliżej do zwykłego afgańczyka czy palestyńczyka niż do "elity" własnego kraju" nie mieli jednocześnie żadnych oporów, żeby chapać publicznę pieniądze przez tę elitę (bo wladze miasta to elita jakby nie patrzec) rozdzielane- tak jak to rpbia te pseudoanarchistyczne gnojki z "Tektury"? jakie to dziwne ,że pieniadze "anarchistom" nie śmierdzą...
AAA napisał:
Zdajcie sobie sprawę, że nie wszyscy przeżywają narodową żałobę. Jest mi bliżej do zwykłego afgańczyka czy palestyńczyka niż do "elity" własnego kraju. Czy policzyliście ilu ich dziennie zginęło podczas tych konfliktów, policzyliście ile osób ginie z powodu głodu, chorób czy w wypadkach samochodowych ? Dlaczego życie ludzi świetnie życiowo ustawionych wraz z rodzinami ma dla mnie mieć większą wartość od życia innych ludzi ? Jeśli każde życie jest równe to urządzajcie żałobe codziennie a jesli tego nie robicie to przykro mi ja tez nie będę żałował akurat tej grupy osób. Aż chce się zacytować " Śmierć jednej osoby to tragedia, śmierć miliona to tylko statystyka"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Śmierć jednej osoby to tragedia, śmierć miliona to tylko statystyka" hehehe a któż to powiedział ;] Stalinizm aż śmierdzi od was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz jakiś problem z lękami ? Nie mam nic wspólnego z klubem Tektura i nie jestem twoim towarzyszem żebyś pisał do mnie "was". Napisałem aż chce się przywołać co oznacza, że zrobiłem to z dozą niechęci lecz w tej sytuacji te słowa to prawda. Jeśli sądzisz, że nie można dopatrzeć się trafnego spostrzeżenia dot. rzeczywistości chociażby u stalina to przykro mi ale to przypomina fanatyzm. Zamiast kultu bohaterów, prawdziwa historia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
John Do napisał:
to oczywiste- ja sobie z tego zdaję sprawę i nawet to rozumiem, tylko nie rozumiem jak to możliwe zeby ci, którym "bliżej do zwykłego afgańczyka czy palestyńczyka niż do "elity" własnego kraju" nie mieli jednocześnie żadnych oporów, żeby chapać publicznę pieniądze przez tę elitę (bo wladze miasta to elita jakby nie patrzec) rozdzielane- tak jak to rpbia te pseudoanarchistyczne gnojki z "Tektury"? jakie to dziwne ,że pieniadze "anarchistom" nie śmierdzą...
Jest tylko mały szczegół. Pieniądze, którymi zarządza elita nie należą do niej. To pieniądze całego społeczeństwa, jak sam napisałeś - publiczne. Macie jakiś problem ze spiskami żeby każdego o odmiennym zdaniu w tej dyskusji powiązywać z Tekturą, może zaraz usłysze, że jestem członkiem loży masońskiej ? Tak Defacto całkiem rozsądne wydaje mi sie wykorzystanie części pienidzy kogoś kogo się zwalcza w celu pokonania go jego własną bronią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no cóż skoro mamy "dopatrzeć się trafnego spostrzeżenia dot. rzeczywistości" to na koniec powiem, że "lepiej być faszystą niż pedałem" saluto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwi mnie,że narodowcy wybijają od czasu do czasu szyby w tym szambie.Pewnie wietrzą im umysły zadymione marihuaną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AAA napisał:
Jest tylko mały szczegół. Pieniądze, którymi zarządza elita nie należą do niej. To pieniądze całego społeczeństwa, jak sam napisałeś - publiczne. Macie jakiś problem ze spiskami żeby każdego o odmiennym zdaniu w tej dyskusji powiązywać z Tekturą, może zaraz usłysze, że jestem członkiem loży masońskiej ? Tak Defacto całkiem rozsądne wydaje mi sie wykorzystanie części pienidzy kogoś kogo się zwalcza w celu pokonania go jego własną bronią.
nawet nie wiem gnojku jak cię zdefiniować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no cóż skoro mamy "dopatrzeć się trafnego spostrzeżenia dot. rzeczywistości" to na koniec powiem, że "lepiej być faszystą niż pedałem" saluto
No, to jest właśnie wasze wyczucie. Homoseksualista obraża wasze odczucia estetyczne, moralne itd. a faszyzm był ideologią dyskryminującą m. innymi biologicznie, która uznała, że jeden rodzaj człowieka nie zasługuje na życie i wymordowano w jej imię miliony ludzi. Homoseksualista również chodzi i morduje tych, którzy mu się nie podobają. Gratuluje, to nie wymaga dalszego komentarza. LEPIEJ BYĆ RODZYNKIEM W CIEŚCIE NIŻ UNOSIC REKĘ W FASZYSTOWSKIM GEŚCIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Natychmiast zamknąc klub tektura! Nie ma żadnego wytłumaczenia na takie świństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
saco napisał:
No, to jest właśnie wasze wyczucie. Homoseksualista obraża wasze odczucia estetyczne, moralne itd. a faszyzm był ideologią dyskryminującą m. innymi biologicznie, która uznała, że jeden rodzaj człowieka nie zasługuje na życie i wymordowano w jej imię miliony ludzi. Homoseksualista również chodzi i morduje tych, którzy mu się nie podobają. Gratuluje, to nie wymaga dalszego komentarza. LEPIEJ BYĆ RODZYNKIEM W CIEŚCIE NIŻ UNOSIC REKĘ W FASZYSTOWSKIM GEŚCIE
pal wiecej zioła, pal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- "całkiem rozsądne wydaje mi sie wykorzystanie części pienidzy kogoś kogo się zwalcza w celu pokonania go jego własną bronią. " - "nawet nie wiem gnojku jak cię zdefiniować" ---------------------------------------------- jak to nie wiesz jak go zdefiniować? stara leninowska szkoła - "Kapitaliści sprzedadzą nam sznurek, na którym ich powiesimy" i to właśnie robią "kapitaliści" pompując kasę w to lewackie szambo zwane " Tekturą" Liczę jednak na to, że obok głupich lubelskich "kapitalistów" i cwanych lubelskich lewaków znajdzie się w tym mieście sporo normalnych ludzi, którzy zechcą sprawę tego bagienka na Wieniawskiej rozwiązać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miłosz napisał:
- "całkiem rozsądne wydaje mi sie wykorzystanie części pienidzy kogoś kogo się zwalcza w celu pokonania go jego własną bronią. " - "nawet nie wiem gnojku jak cię zdefiniować" ---------------------------------------------- jak to nie wiesz jak go zdefiniować? stara leninowska szkoła - "Kapitaliści sprzedadzą nam sznurek, na którym ich powiesimy" i to właśnie robią "kapitaliści" pompując kasę w to lewackie szambo zwane " Tekturą" Liczę jednak na to, że obok głupich lubelskich "kapitalistów" i cwanych lubelskich lewaków znajdzie się w tym mieście sporo normalnych ludzi, którzy zechcą sprawę tego bagienka na Wieniawskiej rozwiązać.
Władza jest o tyle mądrzejsza od was, że wie iż Ci ludzie po prostu nie przepadną jak wam się w główkach roi dlatego woli dać im miejsce, w którym będą się kisić i mieć spokój. Zlikwidują Tekture, proszę bardzo - znajdzie się inne miejsce, inna ulica, inna brama. Tym lepiej, może alternatywa wyjdzie do społeczeństwa i porozmawia z pijakiem w bramie, narkomanem etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej siedzieć cicho niż pisać głupoty. Tektura przeprosiła. Może się zastanowi i nie będzie głupot robić. Nie podoba się inna jej działalność-nikt nie zmusza do chodzenia tam. Jeden woli ciasto, a drugi owoce. I tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
V napisał:
Lepiej siedzieć cicho niż pisać głupoty. Tektura przeprosiła. Może się zastanowi i nie będzie głupot robić. Nie podoba się inna jej działalność-nikt nie zmusza do chodzenia tam. Jeden woli ciasto, a drugi owoce. I tyle.
Jesteś pewien , że nie zorganizowali tego koncertu? Bo ja nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaśka napisał:
Jesteś pewien , że nie zorganizowali tego koncertu? Bo ja nie.
Jak Ci to tak interesuje, że napinasz się na forum internetowym to se wyjdź i sprawdź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albert napisał:
Jak Ci to tak interesuje, że napinasz się na forum internetowym to se wyjdź i sprawdź.
Ludzie, o co tyle dyskusji... kilku niedojrzałych gnojków zaprojektowało plakat, biedaki nie wiedzieli, ze mogą poruszyć tylu ludzi... Do szkoły i uczyć sie o historii Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komuchom i lewakom z tektury moze w ramach resocjalizacji i grup rekonstrukcji historycznej zapewnic peewne komunistyczne atrakcje - Gułag, przesłuchanie na UB urzadzić mała kaźnie UB i trzymac w piwnbicy az skona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...